CAŁODOBOWA FIRMA POGRZEBOWA

Całodobowy zakład pogrzebowy
Zeus&Zorza

Katowice, ul. Gliwicka 101 (Załęże)
Tel. 32 351-41-61
Tel. kom. 502-759-971

Katowice, ul. Barlickiego 3 (os. Witosa)
Tel. 32 254-93-77

Katowice, ul. Piotrowicka 39 (Ligota)
Tel. (32) 411-07-57

Katowice, ul. Michałowskiego 17 (Podlesie)
Tel. 501-834-163

Opinie o nas

Napisz nowy wpis do księgi

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Adres mailowy nie będzie widoczny.
55 wpisów.
Iwona Iwona z Katowice napisał/a 15 lutego 2020 o 13:27:
Serdecznie dziękuję za wyjątkową oprawę uroczystości pogrzebowych mojego taty. Profesjonalizm, kultura osobista zarówno w biurze jak i w trakcie ceremonii na najwyższym poziomie. Duże uznanie za bardzo eleganckie wyposażenie co zostało zauważone przez uczestników uroczystości. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.
Alicja Alicja z Katowice napisał/a 22 stycznia 2020 o 12:12:
Czasami trudno wyrazić wdzięczność. Chciałabym jednak napisać kilka dobrych słów o pracownikach Zakładu Pogrzebowego Zeus&Zorza. Przede wszystkim rzuca się w oczy ich ogromne zaangażowanie i szacunek, z jakim traktują zmarłego. Ceremonia pogrzebowa była wykonana w bardzo piękny i elegancki sposób. Oni nie tylko wykonują swoją pracę ale sprawiają wrażenie osób głęboko przejętych bólem rodziny zmarłego. Bardzo im dziękuję za takie podejście do obsługi pogrzebu mojego ojca Janusza. Wdzięczna córka .
Jadwiga Jadwiga z Katowice napisał/a 18 października 2019 o 21:10:
Serdeczne podziękowania za profesjonalizm, miłą obsługę i kompleksowe załatwienie wszystkich formalności związanych z pogrzebem. Odpowiednia oprawa uroczystości pogrzebowej dodała godności w tak smutnym wydarzeniu, jakim jest pożegnanie bliskiej osoby. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i gorąco polecam Firmę Zeus & Zorza.
Irena Irena z Katowice napisał/a 1 października 2019 o 12:58:
Profesionalna i bardzo wszechstronna pomoc. W tak trudnych chwilach jest to bardzo pomocne. Irena
Iwona Iwona z Ruda Śląska napisał/a 18 maja 2019 o 08:09:
Kiedy dotyka nas doświadczenie śmierci człowiek jest zagubiony i czuje się bezradny nawet jeśli jest świetnym organizatorem i normalnie daje ze wszystkim radę. Tak było i z nami. Na szczęście trafiliśmy w ręce Zeusa. Nie przypadkiem, bo poleciłl ich mój Brat, który już wcześniej miał okazję współpracować z Nimi. Od pierwszej chwili kiedy przyjechali po Zmarłego pokazali jak profesjonalnie podchodzą do swojej pracy. A co najważniejsze także po ludzku. Wszystko co było w zakresie ich usługi wykonali idealnie. Bardzo jesteśmy Im wdzięczni. Z pozdrowieniami dla Pana Waldemara Sochackego i Jego Wspaniałego Personelu. Iwona Gadomska-Dysy z rodziną
Jan G. Jan G. z Katowice napisał/a 11 listopada 2018 o 13:07:
W latach 2011/2014/2018 korzystałem z usług tej firmy i za każdym razem się nie zawiodłem.Szczególne i serdeczne podziękowania pragnę złożyć Panu Waldemarowi Sochackiemu za jego profesjonalizm,kulturę osobistą i empatię.Pozostałym pracownikom firmy "Zeus" bardzo serdecznie dziękuje za wzorowe przeprowadzenie uroczystości pogrzebowej.Z czystym sumieniem mogę polecić usługi firmy "Zeus" i możecie być pewni ,że się nie zawiedziecie. A zmarły będzie uroczyście i godnie pochowany.
Patrycja Patrycja z Katowice napisał/a 18 października 2018 o 14:27:
Wszystkie formalności związane zarówno z przygotowaniem, jak i oprawą dotyczącą ceremonii pogrzebowej zostały wykonane bardzo profesjonalnie i rzetelnie. Pomogli w wypełnieniu wszystkich dokumentów oraz kompleksowo zajęli się urzędowymi sprawami. Z wielką starannością, zaangażowaniem i wyrozumiałością podchodzą do klienta w tym trudnym dla rodziny czasie. Dlatego z czystym sumieniem bardzo polecam usługi pogrzebowe firmy Zeus. Z podziękowaniami rodzina zmarłego.
Bożena Bożena z Katowice napisał/a 15 października 2018 o 16:40:
Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji uroczystości. Przygotowania związane z pogrzebem przez firmę ZEUS były bardzo dobrze zorganizowane. Dziękujemy za pomoc.
Gabriela T. Gabriela T. z Katowice napisał/a 6 października 2018 o 08:15:
Profesjonalizm , empatia , uczciwosc, /zwrot pieniedzy za pewna usluge/ odpowiednia oprawa muzyczna,- za to wszystko Dziekuje Panom zakladu pogrzebowego - Szczerze Polecam !- GabrielaT.
Basia Basia z Katowice napisał/a 2 października 2018 o 09:43:
Dziękujemy za kompleksową pomoc w organizacji pogrzebu, za profesjonalizm i załatwienie wszystkich formalności. W tych trudnych chwilach była to nieoceniona pomoc, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.
Karol Karol z Katowice napisał/a 22 czerwca 2018 o 21:01:
Korzystałem z usług firmy Zeus dwukrotnie. Po raz pierwszy w 2007 roku, kiedy to Was wybrałem spośród kilku innych firm w Katowicach. Ponieważ byłem bardzo zadowolony z wykonanej usługi, gdy w tym roku wydarzyło się kolejne nieszczęście w mojej rodzinie bez wahania zgłosiłem się tutaj ponownie. Z satysfakcją stwierdziłem, że przez te lata Wasza firma jeszcze podniosła swoje standardy (profesjonalny trębacz, nienagannie wyglądający i zachowujący się panowie żałobnicy itd.itp.). W Waszej firmie wszystko jest dopracowane, nawet w najdrobniejszym szczególe. Wszystko to otrzymujemy w umiarkowanych, konkurencyjnych cenach. W pełni potwierdzam słowa z wcześniejszego wpisu, że pan zajmujący się organizacją pogrzebu posiada wysoką kulturę osobistą, empatię, cierpliwość oraz służy pomocą i udziela cennych wskazówek na każdy temat. Chciałem serdecznie podziękować za wzorowe przygotowanie i przeprowadzenie uroczystości pogrzebowej, wdzięczny Karol Z. z Katowic.
Lidia Lidia z Katowice napisał/a 17 czerwca 2018 o 20:18:
Bardzo dziękujęmy pracownikom firmy pogrzebowej Aaron z Katowic za profesjonalizm ,zaangażowanie, doradztwo, miłą obsługę oraz wysoką kulturę osobistą. Państwo zajęli się kompleksowo całą organizacją uroczystości pogrzebowych, odciążając całą rodzinę. Sprawiliście Państwo że pożegnaliśmy naszego bliskiego godnie i uroczyście. Za to jesteśmy Państwu niezmiernie wdzięczni. Z wyrazami szacunku Lidia Smol z rodziną.
Bogdan Bogdan z Warszawa napisał/a 16 maja 2018 o 16:25:
Śmierć kochanej osoby to zawsze traumatyczne przeżycie dla najbliższych. Pogrążona w żałobie rodzina nie jest w stanie myśleć i działać ...ale trzeba pozałatwiać wiele spraw związanych z pogrzebem. Jeśli mamy szczęście , w tym nieszczęściu , to spotkamy taką osobę jak Pan Waldemar Sochacki . Pan Waldemar wykazał się wysoką kulturą osobistą, empatią i cierpliwością . Był dla nas wielkim wsparciem , za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Dziękujemy Panu z całego serca - rodzina Tomasza Chady
Kryspin Kryspin z Katowice napisał/a 28 listopada 2016 o 14:40:
Bardzo dziękuję za profesjonalne przygotowanie uroczystości pogrzebowych. Kryspin z rodziną
Magdalena Magdalena napisał/a 28 kwietnia 2016 o 12:11:
Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji uroczystości. Magdalena z rodziną.