CAŁODOBOWA FIRMA POGRZEBOWA

Całodobowy zakład pogrzebowy
Zeus&Zorza

Katowice, ul. Gliwicka 101 (Załęże)
Tel. 32 351-41-61
Tel. kom. 502-759-971

Katowice, ul. Barlickiego 3 (os. Witosa)
Tel. 32 254-93-77

Katowice, ul. Piotrowicka 39 (Ligota)
Tel. (32) 411-07-57

Katowice, ul. Michałowskiego 17 (Podlesie)
Tel. 501-834-163

Opinie o nas

Napisz nowy wpis do księgi

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Adres mailowy nie będzie widoczny.
55 wpisów.
Katarzyna Katarzyna z Katowice napisał/a 30 maja 2022 o 21:43:
Żadna firma nie istnieje bez ludzi, którzy w niej pracują. Tutaj osoby zatrudnione cechują się wielka empatią, zrozumieniem, pomocą. Doradzą, znajdą rozwiązanie w trudniejszych sytuacjach. Pogrzeb bliskich nie jest przyjemnym przeżyciem. Rodzina dostaje wsparcie i pomoc w załatwieniu wszystkich formalności. Firma bierza załatwienie wszystkich spraw na siebie. Parę lat temu pomogli mi w pogrzebie ojca. Jakiś czas temu przyszlo pożegnać ukochanego ojczyma i bez zastanowienia wybraliśmy firmę ZEUS&ZORZA przy ul. Gliwickiej. W ciężkich chwilach po stracie bliskiej osoby dostaliśmy po raz kolejny wsparcie i pomoc. Nie musieliśmy się martwić o formalności. Jako rodzina pogrążona w żałobie mieliśmy minimum formalności, wszystko szybko i sprawnie. Jeśli ktokolwiek będzie się musiał pożegnać z bliska osoba to w tej firmie pracują ludzie, którzy pomogą we wszystkim. Wielkie podziękowania dla Was za to, ze jesteście wsparcie dla innych w trudnych chwilach. Katarzyna P.
Aleksandra Aleksandra z Katowice napisał/a 17 września 2021 o 20:15:
"Ja jestem światłością świata. Kto idzie ze Mną, nie będzie chodził w ciemności, lecz będzie miał światło życia" - św. Jan Bardzo dziękuję za pomoc, wsparcie, za przygotowanie i przeprowadzenie uroczystości pogrzebowych mojego Taty - Franciszka. To był dla mnie trudny czas, a dzięki Właścicielowi Waldemarowi Sochackiemu i pracownikom zakładu ZEUS & ZORZA udało mi się go przetrwać. Ceremonia została zorganizowana bardzo godnie, tak jak oczekiwałam. Usługi na bardzo wysokim Europejskim poziomie. Pracownicy doskonale się nami zaopiekowali, przejęli na siebie wszystkie obowiązki. Pożegnanie mojego Ojca przebiegło w bardzo podniosłej atmosferze, a w trakcie samych przygotowań także nie musieliśmy się o nic martwić, wszystko było przygotowane i dopięte na ostatni guzik. Aleksandra Pęzioł z d. Reichmann z rodziną.
Danuta Danuta z Katowice napisał/a 14 lipca 2021 o 09:25:
W imieniu całej mojej Rodziny pragnę złożyć podziękowania za pomoc w sprawnej organizacji uroczystości pożegnania naszej mamy. Ze strony pracowników firmy Zeus spotkałam się z niespotykaną uprzejmością, osobistym podejściem i autentycznością. Obsługa  na najwyższym poziomie - rzeczowość, perfekcja w ustalaniu szczegółów ceremonii, a skończywszy na tak prozaicznej rzeczy jak nekrolog (gotowy do powieszenia) Dodatkowo dziękuję Panom z asysty, również profesjonaliści, spisali się świetnie. Stroje były na najwyższym poziomie, eleganckie i taktowane. Ceremonia zorganizowana zgodnie z planem w każdym szczególe. Nie zawiodłam się na ofercie tego zakładu, po prostu zorganizowano pogrzeb tak, jak tego oczekiwałam - z całym szacunkiem dla osoby zmarłej , jej rodziny i znajomych. Wszyscy byliśmy pod wrażeniem podejścia pracowników zakładu, ich zaangażowania. Rodzina była zdumiona, jak wszystko wspaniale udało się przeprowadzić, jak piękna była oprawa . Gratuluję właścicielom, Wasi pracownicy to bardzo profesjonalny zespół, stworzyliście bardzo dobrą firmę. Nie dziwię się, że macie Państwo tyle pozytywnych opinii, które nie wzięły się jak widać znikąd. W dzisiejszych, niełatwych czasach poziom obsługi w Państwa Firmie, przywraca wiarę w kompetencję poszczególnych osób, które są tak ważne w Firmie, i których dbałość o poziom obsługi stanowi WIZERUNEK całej FIRMY ZEUS . Czasami język potrafi ograniczać, bo czy zwykłe polskie: serdecznie dziękujemy, oddaje całą naszą wdzięczność? W dzisiejszych brutalnych i drapieżnych czasach można jednak znaleźć ludzi uczciwych, potrafiących godnie i dostojnie zachować się w tak trudnych dla rodziny zmarłego chwilach. A przy tym bardzo uczciwych, co również bywa ostatnio rzadkością . Serdecznie pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów,które są owocem Waszej ciężkiej i rzetelnej pracy,budujcie swoją markę dalej tak jak w sposób dotychczasowy. Kłaniamy się nisko i pozostajemy w serdecznej wdzięczności. Bardzo polecam.
Anna Anna z Katowice napisał/a 20 czerwca 2021 o 10:49:
Jesteście w mojim zyciu o 5 lat z malymi odstepami czasowymi chciałam bardzo podziękować za pełen profesjonalizm największe dziękuję za 17 .06.2021 Katowice-załęże z czystym sercem jesteście godni polecenia dziękuję
Bożena Bożena z Katowice - Podlesie napisał/a 23 kwietnia 2021 o 19:55:
Wybrałam firmę Zorza & Zeus bez głębszego zastanowienia bez zapoznania się z opiniami. Dziś po pogrzebie mojej mamy mogę powiedzieć że był to bardzo dobry wybór. Pracownicy firmy to profesjonaliści pełni empatii. Pierwszy raz byłam zmuszona załatwić sprawy pogrzebowe. Byłam zdezorientowana i zagubiona. Firma wszystkim się zajęła, udzieliła wszelkich wyjaśnień. Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję. Z czystym sercem polecam usługi firmy Zorza & Zeus
Anna Anna z Katowice napisał/a 30 marca 2021 o 11:19:
Pełen profesjonalizm w każdym calu, obsługa na bardzo wysokim poziomie jaki doradztwo. Polecam z całego serca,w tak smutnym dniu pochówku bliskiej osoby . Na każdym poziomie: przy załatwieniu formalności ,ceremonia ...naprawdę lepiej nie mogliśmy trafić .
Jerzy Jerzy z Mikolow napisał/a 7 marca 2021 o 16:38:
Dziękuje za profesjonalne podejscie. W tym trudnym czasie polecam serdecznie.
Piotr Piotr z Katowuce napisał/a 5 lutego 2021 o 06:06:
Moja mama zmarła w Listopadzie i miała pogrzeb z firmy Zeus szef firmy nam pomógł w tej dla nas w trudnej chwili powiedziałem z siostrą że mama zmarła w szpitalu i miała covid i poprosiliśmy go żeby nam zrobił zdjęcie mamy i pracownicy zrobili , Pełny profesjonal tej firmy Polecam ta firmę Zeus każdemu są fachowcami
Piotr Piotr z Katowice napisał/a 28 grudnia 2020 o 07:28:
Zmarła moja mama w szpitalu i nie wiedzieliśmy jaka firmę wybrać . Przez znajomego księdza wybraliśmy firmę Zeus mieszcząca się w Katowicach zależy. Pełny profesjonalizm w organizacji pogrzebu i w przewiezieniu zwłok Jedtesmy zadowoleni z usług tej firmy i polecam ta firmę każdemu któremu odejdzie bliska osoba będziecie zadowoleni . Wszystko załatwia nawet zrobią zdjecie zmarłemu na życzenie klienta.
Maria Maria z Katowice napisał/a 27 grudnia 2020 o 16:11:
To drugi raz kiedy w tak trudnej chwili jak strata bliskiej osoby firma z pełnym profesjonalizmem zaopiekowała się nami. Firma godna polecenia.
Jadwiga Jadwiga z Katowice napisał/a 23 sierpnia 2020 o 10:35:
Profesjonalna obsługa w zakresie załatwiania wszystkich formalności. Bardzo sprawna i organizacja ceremonii pogrzebowej. Życzliwość, i kompetencja w trudnych dla ludzi chwilach. Firma godna polecenia.
Andrzej Andrzej z Katowice - Załęże napisał/a 22 sierpnia 2020 o 23:21:
Po raz kolejny przygotowanie, organizację oraz przebieg ceremonii pogrzebowej powierzyliśmy firmie Zorza & Zeus w Katowicach - Załężu. Każde wyrażone życzenie spełnione było ku naszemu pełnemu zadowoleniu. Godność ludzka zmarłego jak i uczestników ceremonii była w najwyższym stopniu uszanowana. Higiena i czystość tak ważne w dzisiejszych czasach były od początku do końca przestrzegane. Pracownicy zakładu obsługujący ceremonię zachowywali się b. taktownie, prezentowali się estetycznie i elegancko. W naszej ocenie, zakład cechuje wysoka jakość świadczonych usług. Dziękujemy.
Grażyna Grażyna z KATOWICE napisał/a 10 sierpnia 2020 o 12:44:
Firma jest bardzo profesjonalna ceremonia była zorganizowana wspaniałe. Moi goście mówili nawet że po krolewsku Wielki dzięki
Mateusz Mateusz z Bytom napisał/a 31 lipca 2020 o 19:24:
Polecam ten zakład pogrzebowy. Pan Waldemar pomógł nam pozałatwiać wszelkie formalności z pogrzebem przy pogrzebie mamy i taty. Profesjonalne przygotowanie zwłok do pochówku to ich jedna z najmocniejszych stron. Naprawdę z całym sercem polecam ten zakład pogrzebowy
Agnieszka Agnieszka z Katowice napisał/a 17 maja 2020 o 22:47:
Dziękujemy bardzo... W tych najtrudniejszych chwilach pomoc i szacunek Państwa były niezwykle ważne...
Renata Renata napisał/a 17 maja 2020 o 11:41:
Serdeczne podziekowanie za kompetentne zrealzowanie extra zyczenia. Uklony w strone kwiaciarni,wience profesjonalnie wykonane,kwiaty swieze. Zaklad godny polecenia.
Małgorzata - luty 2020 r. Małgorzata - luty 2020 r. z Katowice napisał/a 15 marca 2020 o 12:53:
W imieniu całej rodziny chciałam podziękować firmie pogrzebowej Zorza & Zeus w Katowicach za pomoc w organizacji pogrzebu i kompetente podejście do swojej pracy. Serdecznie dziękuję Panu Waldemarowi Sochackiemu za udzielenie cennych wskazówek w tych trudnych dla nas chwilach i profesjonalne przygotowanie uroczystości pogrzebowych. Z czystym sercem polecam tę firmę.
Dariusz Dariusz z Katowice napisał/a 29 lutego 2020 o 22:12:
Życie zmusiło nas do pożegnania bliskiej nam osoby. Zagubieni i bezradni poprosiliśmy Was o pomoc. Bardzo Wam dziękujemy, że w tych trudnych chwilach mogliśmy liczyć na Wasz profesjonalizm i zaangażowanie. Dziękujemy za to że doradzaliście nam, podpowiadaliście, bo w takich chwilach człowiek nie zawsze jest w stanie o wszystkim pamiętać i o wszystkim wiedzieć. Formalności związane z pogrzebem zostały bardzo sprawnie załatwione. O nic nie musieliśmy się martwić. A sama uroczystość pogrzebowa przebiegła w sposób bardzo godny, z szacunkiem dla Zmarłego i dla nas Jego Rodziny. Jeszcze raz dziękujemy. Dariusz Bryłka z Rodziną.
Barbara Barbara z Katowice napisał/a 18 lutego 2020 o 17:05:
Dziękuję za profesjonalną pomoc w organizacji pogrzebu mojego Taty. Dziękuję za empatię i zrozumienie, to bardzo potrzebne w tych trudnych dla nas chwilach. Szczerze polecam usługi pogrzebowe Firmy Zeus. Kompleksowa pomoc w sprawach urzędowych i obsługa ceremoni pogrzebowej na bardzo wysokim poziomie.
Mateusz Mateusz z Smaczny napisał/a 18 lutego 2020 o 09:10:
Firma bardzo profesjonalna, mimo że jest to tak trudny czas w życiu bardzo miłe małżeństwo załatwia wszystko tak aby było najlepiej,chciałbym serdecznie podziękować wszystkim którzy wlozyli w pogrzeb mego ojca swoją pracę i pomoc, wszystkim którzy są zainteresowani współpracą z tą firmą, bardzo polecam i zapewniam że wszystko będzie zorganizowane na najwyższym poziomie.