CAŁODOBOWA FIRMA POGRZEBOWA

Całodobowy zakład pogrzebowy
Zeus&Zorza

Katowice, ul. Gliwicka 101 (Załęże)
Tel. 32 351-41-61
Tel. kom. 502-759-971

Katowice, ul. Barlickiego 3 (os. Witosa)
Tel. 32 254-93-77

Katowice, ul. Piotrowicka 39 (Ligota)
Tel. (32) 411-07-57

Katowice, ul. Michałowskiego 17 (Podlesie)
Tel. 501-834-163

Opinie o nas

Napisz nowy wpis do księgi

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Adres mailowy nie będzie widoczny.
11 wpisów.
Iwona Iwona z Ruda Śląska napisał/a 18 maja 2019 o 08:09:
Kiedy dotyka nas doświadczenie śmierci człowiek jest zagubiony i czuje się bezradny nawet jeśli jest świetnym organizatorem i normalnie daje ze wszystkim radę. Tak było i z nami. Na szczęście trafiliśmy w ręce Zeusa. Nie przypadkiem, bo poleciłl ich mój Brat, który już wcześniej miał okazję współpracować z Nimi. Od pierwszej chwili kiedy przyjechali po Zmarłego pokazali jak profesjonalnie podchodzą do swojej pracy. A co najważniejsze także po ludzku. Wszystko co było w zakresie ich usługi wykonali idealnie. Bardzo jesteśmy Im wdzięczni. Z pozdrowieniami dla Pana Waldemara Sochackego i Jego Wspaniałego Personelu. Iwona Gadomska-Dysy z rodziną
Jan G. Jan G. z Katowice napisał/a 11 listopada 2018 o 13:07:
W latach 2011/2014/2018 korzystałem z usług tej firmy i za każdym razem się nie zawiodłem.Szczególne i serdeczne podziękowania pragnę złożyć Panu Waldemarowi Sochackiemu za jego profesjonalizm,kulturę osobistą i empatię.Pozostałym pracownikom firmy "Zeus" bardzo serdecznie dziękuje za wzorowe przeprowadzenie uroczystości pogrzebowej.Z czystym sumieniem mogę polecić usługi firmy "Zeus" i możecie być pewni ,że się nie zawiedziecie. A zmarły będzie uroczyście i godnie pochowany.
Patrycja Patrycja z Katowice napisał/a 18 października 2018 o 14:27:
Wszystkie formalności związane zarówno z przygotowaniem, jak i oprawą dotyczącą ceremonii pogrzebowej zostały wykonane bardzo profesjonalnie i rzetelnie. Pomogli w wypełnieniu wszystkich dokumentów oraz kompleksowo zajęli się urzędowymi sprawami. Z wielką starannością, zaangażowaniem i wyrozumiałością podchodzą do klienta w tym trudnym dla rodziny czasie. Dlatego z czystym sumieniem bardzo polecam usługi pogrzebowe firmy Zeus. Z podziękowaniami rodzina zmarłego.
Bożena Bożena z Katowice napisał/a 15 października 2018 o 16:40:
Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji uroczystości. Przygotowania związane z pogrzebem przez firmę ZEUS były bardzo dobrze zorganizowane. Dziękujemy za pomoc.
Gabriela T. Gabriela T. z Katowice napisał/a 6 października 2018 o 08:15:
Profesjonalizm , empatia , uczciwosc, /zwrot pieniedzy za pewna usluge/ odpowiednia oprawa muzyczna,- za to wszystko Dziekuje Panom zakladu pogrzebowego - Szczerze Polecam !- GabrielaT.
Basia Basia z Katowice napisał/a 2 października 2018 o 09:43:
Dziękujemy za kompleksową pomoc w organizacji pogrzebu, za profesjonalizm i załatwienie wszystkich formalności. W tych trudnych chwilach była to nieoceniona pomoc, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.
Karol Karol z Katowice napisał/a 22 czerwca 2018 o 21:01:
Korzystałem z usług firmy Zeus dwukrotnie. Po raz pierwszy w 2007 roku, kiedy to Was wybrałem spośród kilku innych firm w Katowicach. Ponieważ byłem bardzo zadowolony z wykonanej usługi, gdy w tym roku wydarzyło się kolejne nieszczęście w mojej rodzinie bez wahania zgłosiłem się tutaj ponownie. Z satysfakcją stwierdziłem, że przez te lata Wasza firma jeszcze podniosła swoje standardy (profesjonalny trębacz, nienagannie wyglądający i zachowujący się panowie żałobnicy itd.itp.). W Waszej firmie wszystko jest dopracowane, nawet w najdrobniejszym szczególe. Wszystko to otrzymujemy w umiarkowanych, konkurencyjnych cenach. W pełni potwierdzam słowa z wcześniejszego wpisu, że pan zajmujący się organizacją pogrzebu posiada wysoką kulturę osobistą, empatię, cierpliwość oraz służy pomocą i udziela cennych wskazówek na każdy temat. Chciałem serdecznie podziękować za wzorowe przygotowanie i przeprowadzenie uroczystości pogrzebowej, wdzięczny Karol Z. z Katowic.
Lidia Lidia z Katowice napisał/a 17 czerwca 2018 o 20:18:
Bardzo dziękujęmy pracownikom firmy pogrzebowej Aaron z Katowic za profesjonalizm ,zaangażowanie, doradztwo, miłą obsługę oraz wysoką kulturę osobistą. Państwo zajęli się kompleksowo całą organizacją uroczystości pogrzebowych, odciążając całą rodzinę. Sprawiliście Państwo że pożegnaliśmy naszego bliskiego godnie i uroczyście. Za to jesteśmy Państwu niezmiernie wdzięczni. Z wyrazami szacunku Lidia Smol z rodziną.
Bogdan Bogdan z Warszawa napisał/a 16 maja 2018 o 16:25:
Śmierć kochanej osoby to zawsze traumatyczne przeżycie dla najbliższych. Pogrążona w żałobie rodzina nie jest w stanie myśleć i działać ...ale trzeba pozałatwiać wiele spraw związanych z pogrzebem. Jeśli mamy szczęście , w tym nieszczęściu , to spotkamy taką osobę jak Pan Waldemar Sochacki . Pan Waldemar wykazał się wysoką kulturą osobistą, empatią i cierpliwością . Był dla nas wielkim wsparciem , za co jesteśmy bardzo wdzięczni.Dziękujemy Panu z całego serca - rodzina Tomasza Chady
Kryspin Kryspin z Katowice napisał/a 28 listopada 2016 o 14:40:
Bardzo dziękuję za profesjonalne przygotowanie uroczystości pogrzebowych. Kryspin z rodziną
Magdalena Magdalena napisał/a 28 kwietnia 2016 o 12:11:
Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji uroczystości. Magdalena z rodziną.