CAŁODOBOWA FIRMA POGRZEBOWA

Całodobowy zakład pogrzebowy
Zeus&Zorza

Katowice, ul. Gliwicka 101 (Załęże)
Tel. 32 351-41-61
Tel. kom. 502-759-971

Katowice, ul. Barlickiego 3 (os. Witosa)
Tel. 32 254-93-77

Katowice, ul. Piotrowicka 39 (Ligota)
Tel. (32) 411-07-57

Katowice, ul. Michałowskiego 17 (Podlesie)
Tel. 501-834-163

Opinie o nas

Napisz nowy wpis do księgi

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Adres mailowy nie będzie widoczny.
52 wpisy.
Karina Karina z Świętochłowice napisał/a 21 września 2023 o 17:32:
Bardzo dziękuję za wsparcie i zajęcie się najbardziej skomplikowanymi kwestiami podczas tych trudnych dla mnie chwil. Jestem niezmiernie wdzięczna i chwalę Państwa wyczucie, kulturę i zrozumienie powagi bólu. Odejście mojego partnera było dla mnie bardzo bolesne, a Wasza pomoc nieoceniona. Dziękuję również za profesjonalizm. Wszystko załatwione od A do Z. Polecam firmę z całego serca. Są najlepsi.
Barbara Barbara z Katowice/ Hamburg napisał/a 15 sierpnia 2023 o 12:30:
W imieniu calej rodziny skladam podziekowanie za profesjalna oraganizacje uroczystosci pogrzebowej naszego zmarlego Taty.Dziękuję za pomoc, kompetencje,, cierpliwosc i wyrazy wspoczucia.. Dziękuję za empatię i zrozumienie, to bardzo potrzebne w tych trudnych dla nas chwilach.Szczerze i od calego serca polecam usługi pogrzebowe Firmy Zeus. Kompleksowa pomoc w sprawach urzędowych i obsługa ceremoni pogrzebowej na bardzo wysokim poziomie.
Wojciech Wojciech napisał/a 7 sierpnia 2023 o 16:52:
W ciężkich chwilach po śmierci mojej Mamy spotkanie z takim ładunkiem empatii jak w firmie pogrzebowej Zeus&Zorza jest nieoczekiwane i dodające sił. Wszystkie formalności zostały załatwione błyskawicznie. Nie musiałem zabiegać nawet o kwiaty. Również jestem głęboko wdzięczny za przygotowanie mojej Mamy do uroczystości. Cała ceremonia zarówno w Krematorium jak i podczas pogrzebu wystawia zarówno firmie jak i wszystkim zatrudnionym w firmie bardzo wysokie świadectwo za profesjonalizm w tych ciężkich chwilach. Dziękuje
Barbara Barbara z Katowice napisał/a 24 czerwca 2023 o 15:20:
Chcę podzielić się moimi przemyśleniami z niedawnego pochówku naszej śp.mamy.. Wybrałyśmy z siostrą firmę Zeus & Zorza i to był trafny wybór.Sprawy urzędowe załatwione w naszym imieniu,sprawnie,ale co najważniejsze,wszystko odbyło się z godnością i szacunkiem dla ciała zmarłej,w atmosferze stosownej do sytuacji. Panowie którzy odbierali ciało śp.mamy wykonywali swoje czynności starannie ,z szacunkiem ,po ludzku. Po śmierci bliskiej osoby rodziny przeżywają różne emocje:złość,zaprzeczenie,lament...(to etapy żałoby)i tu ważne jak zostanie przeprowadzona rozmowa i procedura. Branża funeralna ma do czynienia z czułym aspektem,dotyczącym tych właśnie emocji. Ludzie zawsze są najważniejsi,bo to oni tworzą relację a ta jest istotna w tworzeniu opini. Ukłony w stronę Pani obsługującej biuro firmy przy ulicy Michałowskiego.Pani taktowna,skrupulatna,mówiąca głośno i wyraźnie żeby nie wkradły się jakieś pomyłki ,bez pośpiechu i zniecierpliwienia.Wsxystko zostało jasno wytłumaczone. Tacy ludzie to baza dobrze prosperującej firmy. Gratuluję właścicielowi firmy dobrej roboty i doboru odpowiednich ludzi.POLECAM WSZYSTKIM którzy będa w tej trudnej sytuacji. Ja jestem spokojna,bo było tak jak chciałam,łącznie z uchyleniem wieka trumny przed kościołem. Jakość ma znaczenie.
Włodzimierz Natkaniec Włodzimierz Natkaniec z Katowice napisał/a 14 czerwca 2023 o 11:42:
Serdecznie dziękuję w imieniu własnym i rodziny za kompleksowe zorganizowanie pochówku mamy , miłą profesjonalną obsługę .
Hanna Hanna z Katowice napisał/a 15 maja 2023 o 12:44:
Bardzo polecam Firmę Pogrzebową pana Waldemara. Uroczystosci pogrzebowe naszej zmarłej Mamy odbyły się 21.04.2023. Cała ceremonia- została wspaniałe przygotowana i zorganizowana .Nie musieliśmy się niczym martwić. Pracownicy doskonale się nami zaopiekowali i tak naprawdę przejęli wszystkie obowiązki.Pozegnanie naszej Mamy odbyło się w Bardzo podniosłej, pełnej szacunku , atmosferze. Z pełnym przekonaniem polecam te Firmę- to 100 % profesjonlizmu. Bardzo , bardzo dziękuję w imieniu własnym i całej mojej rodziny - Hanna Jarzmińska
Stanisława Stanisława z Katowice napisał/a 26 kwietnia 2023 o 12:45:
W imieniu całej rodziny pragnę złożyć podziękowania za pomoc w sprawnej organizacji uroczystości pożegnania naszego Taty - Bronisława ( 13.04.2023) Że strony Firmy Zeus -Zorza,a w szczególności Pana Waldemara spotkaliśmy się z uprzejmością, cierpliwością oraz pełną kompetencją.Obsluga na najwyższym poziomie!!! Dziękujemy Panom z asysty. Pełen profesjonalizm i elegancja w każdym calu. Pogrzeb został zorganizowany z szacunkiem dla osoby zmarłej, jak i jej rodziny.! Duże uznanie dla Firmy Zeus -Zorza. Bardzo polecam i zapewniam , że wszystko będzie zorganizowane na wysokim poziomie.
Hanna Hanna z Katowice napisał/a 22 kwietnia 2023 o 15:02:
W imieniu całej Rodziny składam serdeczne podziękowanie za pomoc i sprawną organizację uroczystości pogrzebowych naszej Mamy. Pracownicy firmy "Zeus & Zorza " wykazali się niespotykaną wręcz uprzejmością ,taktem i pełnym zrozumienia wyczuciem. Obsługa uroczystości była na najwyższym poziomie - z z pełnym szacunkiem dla Osoby Zmarłej. Jesteście naprawdę godni polecenia - w pełni wdzięczna - Hanna Jarzmińska
Jadwiga Jadwiga z Katowice napisał/a 18 kwietnia 2023 o 20:49:
Serdecznie dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu ostatniego pożegnania naszego ukochanego Ojca i Męża. Zostało nam udzielone wszelkie wsparcie, pomoc i dobroć tak potrzebne w ciężkich dla nas chwilach. Zmarły był traktowany godnie na wszystkich etapach pogrzebu. Dlatego z całego serca dziękuję i rekomenduję usługi Zeus&Zorza. Pracują tam osoby, które całym sercem i doświadczeniem wspierają pogrążoną w bólu rodzinę w temacie ostatniego pożegnania Najbliższej Osoby.Jadwiga z Rodziną
Halina Halina z Katowice napisał/a 15 kwietnia 2023 o 17:03:
Kiedy człowiek, pogrążony w bólu i żałobie nagle musi podjąć wiele ważnych decyzji oraz załatwić tyle formalności, powinien trafić na takich ludzi jak pracownicy Zeus&zorza. Pełen profesjonalizm, bez naciągania na niepotrzebne wydatki, ogromna empatia, doradztwo oraz kultura obsługi. Dziękuję.
Iwona Iwona z Katowice napisał/a 14 kwietnia 2023 o 12:19:
Ceremonia pogrzebowa z firmą Zeus i Zorza była w pełni wykonana profesjonalnie. Jeśli są osoby które No niestety straciły kogoś bliskiego to proszę się niezastanawiac tylko skorzystać z Ich usług.
Darek Darek z Katowice napisał/a 12 kwietnia 2023 o 19:22:
Pragnę złożyć serdeczne podziękowanie wszystkim pracownikom i właścicielom firmy pogrzebowej " Zeus & Zorza " za bardzo profesjonalna obsługę. W tej trudnej chwili kiedy umiera osoba najbliższa zrozumienie sytuacji w jakiej znajduje się rodzina, ogromny takt uprzejmość oraz empatia zasługują na najwyższy szacunek. Pracownicy firmy profesjonalni i zaangażowani. Cała ceremonia pogrzebowa oraz obsługa przed samym pogrzebem bardzo dobra. Jeszcze raz bardzo dziękuję.
Edyta Edyta z Katowice napisał/a 15 lutego 2023 o 10:37:
Pragnę podziękować za sprawną organizację pogrzebu mojej Mamy. Wszystko było bez zarzutu. Pracownicy byli pełni empatii i zrozumienia. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.
Agata Agata napisał/a 7 lutego 2023 o 14:22:
Firma bardzo profesjonalna, wszystko dopięte na ostatni guzik. Polecam.
Karolina Karolina z Katowice napisał/a 21 października 2022 o 18:54:
Gdyby można było dać 6 gwiazdek to na pewno bym dała. W tak trudnych chwilach jako rodzina zmarłej osoby bliskiej naszemu sercu głównie potrzebujemy wsparcia w realizacji wszelkich formalności ,zrozumienia ze strony pracowników , empatii oraz co najważniejsze aby ta ostatnia ziemska uroczystość zmarłej osoby była piękna i zapadająca w pamięć. To właśnie ta firma pogrzebowa spełniła wszelkie nasze wyżej wymienione wymogi , a nawet więcej ponieważ właściciel jest wspaniała osoba. Pan Waldemar pomagał nam w wielu formalnościach , zawsze można było do niego zadzwonić i liczyć na dobrą rade nawet w sprawach ,które nie są bezpośrednio związane z pogrzebem,bardzo nam pomógł. Nasza uwagę również zwróciła piękna postawa pracowników zakładu. Panowie w trakcie pogrzebu byli pięknie ubrani, wyglądali elegancko i dostojnie, a co najważniejsze okazali należyty szacunek zmarłemu oraz pogrążonej w żałobie rodzinie. BRAWO! Oby tak dalej . Polecam wszystkim bardzo gorąco ,w Katowicach nie znaleźliśmy lepszej firmy pogrzebowej. Karolina Nowak wraz z rodziną.
Iwona Iwona z Katowice napisał/a 28 lipca 2022 o 07:16:
Korzystam z tej firmy po raz drugi i kolejny raz się nie zawiodłam, tak życzliwych ludzi jest teraz mało a jeszcze w tej trudnym dla człowieka czasie gdy jest ciężko. Kiedy wszystko szło pod górkę Pan Waldemar stanął na wysokości zadania. Za tak profesjonalne podejście do pracy można tylko podziękować. Oczywiście polecam każdemu i za pewne nikt nie będzie rozczarowany.
Aleksandra Aleksandra z Katowice napisał/a 22 lipca 2022 o 21:06:
Witam, już po 😞 może wystarczy dziękuje za prace zakładowi natomiast tu dostaliśmy wsparcie człowieka i pracowników bardzo pomogli nam w sytuacji, której nie była obowiązkiem zakładu . Pełen profesjonalizm i zrozumienie. Dziękuje za wszystko tylko dzięki dobroci i ludzkości daliśmy radę . Zeus to olbrzymia ulga dla osób, które nie wiedza jak i gdzie. Dziękuje pracownikom obsłudze za serce i pomoc .! Proszę mi zaufać PROFESJONALIZM Z SERCEM ! Aleksandra Kubicka dziękuje
Katarzyna Katarzyna z Katowice napisał/a 30 maja 2022 o 21:43:
Żadna firma nie istnieje bez ludzi, którzy w niej pracują. Tutaj osoby zatrudnione cechują się wielka empatią, zrozumieniem, pomocą. Doradzą, znajdą rozwiązanie w trudniejszych sytuacjach. Pogrzeb bliskich nie jest przyjemnym przeżyciem. Rodzina dostaje wsparcie i pomoc w załatwieniu wszystkich formalności. Firma bierza załatwienie wszystkich spraw na siebie. Parę lat temu pomogli mi w pogrzebie ojca. Jakiś czas temu przyszlo pożegnać ukochanego ojczyma i bez zastanowienia wybraliśmy firmę ZEUS&ZORZA przy ul. Gliwickiej. W ciężkich chwilach po stracie bliskiej osoby dostaliśmy po raz kolejny wsparcie i pomoc. Nie musieliśmy się martwić o formalności. Jako rodzina pogrążona w żałobie mieliśmy minimum formalności, wszystko szybko i sprawnie. Jeśli ktokolwiek będzie się musiał pożegnać z bliska osoba to w tej firmie pracują ludzie, którzy pomogą we wszystkim. Wielkie podziękowania dla Was za to, ze jesteście wsparcie dla innych w trudnych chwilach. Katarzyna P.
Aleksandra Aleksandra z Katowice napisał/a 17 września 2021 o 20:15:
"Ja jestem światłością świata. Kto idzie ze Mną, nie będzie chodził w ciemności, lecz będzie miał światło życia" - św. Jan Bardzo dziękuję za pomoc, wsparcie, za przygotowanie i przeprowadzenie uroczystości pogrzebowych mojego Taty - Franciszka. To był dla mnie trudny czas, a dzięki Właścicielowi Waldemarowi Sochackiemu i pracownikom zakładu ZEUS & ZORZA udało mi się go przetrwać. Ceremonia została zorganizowana bardzo godnie, tak jak oczekiwałam. Usługi na bardzo wysokim Europejskim poziomie. Pracownicy doskonale się nami zaopiekowali, przejęli na siebie wszystkie obowiązki. Pożegnanie mojego Ojca przebiegło w bardzo podniosłej atmosferze, a w trakcie samych przygotowań także nie musieliśmy się o nic martwić, wszystko było przygotowane i dopięte na ostatni guzik. Aleksandra Pęzioł z d. Reichmann z rodziną.
Danuta Danuta z Katowice napisał/a 14 lipca 2021 o 09:25:
W imieniu całej mojej Rodziny pragnę złożyć podziękowania za pomoc w sprawnej organizacji uroczystości pożegnania naszej mamy. Ze strony pracowników firmy Zeus spotkałam się z niespotykaną uprzejmością, osobistym podejściem i autentycznością. Obsługa  na najwyższym poziomie - rzeczowość, perfekcja w ustalaniu szczegółów ceremonii, a skończywszy na tak prozaicznej rzeczy jak nekrolog (gotowy do powieszenia) Dodatkowo dziękuję Panom z asysty, również profesjonaliści, spisali się świetnie. Stroje były na najwyższym poziomie, eleganckie i taktowane. Ceremonia zorganizowana zgodnie z planem w każdym szczególe. Nie zawiodłam się na ofercie tego zakładu, po prostu zorganizowano pogrzeb tak, jak tego oczekiwałam - z całym szacunkiem dla osoby zmarłej , jej rodziny i znajomych. Wszyscy byliśmy pod wrażeniem podejścia pracowników zakładu, ich zaangażowania. Rodzina była zdumiona, jak wszystko wspaniale udało się przeprowadzić, jak piękna była oprawa . Gratuluję właścicielom, Wasi pracownicy to bardzo profesjonalny zespół, stworzyliście bardzo dobrą firmę. Nie dziwię się, że macie Państwo tyle pozytywnych opinii, które nie wzięły się jak widać znikąd. W dzisiejszych, niełatwych czasach poziom obsługi w Państwa Firmie, przywraca wiarę w kompetencję poszczególnych osób, które są tak ważne w Firmie, i których dbałość o poziom obsługi stanowi WIZERUNEK całej FIRMY ZEUS . Czasami język potrafi ograniczać, bo czy zwykłe polskie: serdecznie dziękujemy, oddaje całą naszą wdzięczność? W dzisiejszych brutalnych i drapieżnych czasach można jednak znaleźć ludzi uczciwych, potrafiących godnie i dostojnie zachować się w tak trudnych dla rodziny zmarłego chwilach. A przy tym bardzo uczciwych, co również bywa ostatnio rzadkością . Serdecznie pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów,które są owocem Waszej ciężkiej i rzetelnej pracy,budujcie swoją markę dalej tak jak w sposób dotychczasowy. Kłaniamy się nisko i pozostajemy w serdecznej wdzięczności. Bardzo polecam.